Kdo jsme? více o konceptu a provozovateli projektu

Ahoj,
jmenujeme se Samuel a Eduard. Po letech čajovnických zkušeností z nás láska k čaji udělala pořádné čajové závisláky.
Zjistili jsme, že nabídka českých dodavatelů už nás nebaví, při naší spotřebě je vlastně velmi drahá a často se opakuje. Začali jsme tak obcházet další kamarády, kteří byli v podobné nelehké situaci, objednávali ochutnávky z různých Darjeelingských zahrad, sepisovali co by kdo chtěl a pak jednou za měsíc dělali hromadnou objednávku, kterou pak zase rozdělovali.
Postupně jsme se učili bojovat s celními předpisy, spediční zlovůlí i složitostí komunikace s Indickými obchodníky, vyzkoušeli objednávky jak přímo ze zahrad, tak z tamních velkoobchodů, až jsme zjistili, že takhle to dělat pro pár lidí dál nejde. Jenže těch lidí už zas tak pár nebylo a my už si taky zvykli na pravidelný přísun skvělého, čerstvého a levného čaje, takže než to zabalit, rozhodli jsme se rozšířit komunitu závisláků i na Vás, co ještě neznáme.
Z původní komunitní koncepce zachováváme co můžeme, i nadále pořádáme ochutnávky vzorků a společně se bavíme o tom, které čaje stojí za to zahrnout do nabídky a které ne, ale mimo toho máme nyní čaje skladem, posíláme je jako každý jiný normální eshop a dokonce bereme karty.
Snad Vám náš čaj bude chutnat stejně jako nám. Jsme rádi za každou recenzi/hodnocení, pište na náš email!

Kontakty:


E.: info@teastarter.cz
T.: 776 87 55 39

Provozovatel:


aKoření s.r.o.
IČ: 02589087
Sídlo: Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1
Spisová značka: C 221193 vedená u Městského soudu v Praze