Komunitní ceny

Vždy jsme byli a dále jsme především komunita na čaji visících čajomilců a stojíme na lidech, kteří si přes nás nakupují čaj pravidelně. Těm také od počátku nabízíme snížené komunitní ceny. Nyní jsme se rozhodli systém těchto cen změnit a nabídnout přístup k nim za předem jasně daných podmínek.

Jaké to jsou podmínky?

Všichni, kdo si během kalendářního čtvrtletí nakoupí alespoň za 3500,-, mají možnost požádat o přístup ke komunitním cenám. Následně po další čtvrtletí mají možnost nakupovat za tyto snížené ceny. Pokud během dalšího čtvrtletí opět nakoupí, tentokrát už jen za 2500,- za čtvrtletí, tak se jim přístup prodlouží, jinak mohou být vyřazeni.

Co je v komunitních cenách výhodnější?

Vlastně všechny čaje. Na každý čaj je nějaká sleva. Na čaje nově dovezené či exkluzivní je sleva nižší,  na čaje starší či takové, které se nám povedlo nakoupit ve větším množství za výhodnějších podmínek, tak je sleva vyšší. Mimo toho, až Vás trochu lépe poznáme, tak Vám budeme nabízet i slevy přímo pro Vás - třeba větší balení Vašeho nejoblíbenějšího čaje, nebo naopak třeba menší balení čaje, který si myslíme, že by Vám mohl chutnat, za ještě o kousek nižší cenu, než je standardní komunitní cena.

Proč komunitní ceny a ne permanentní slevy?

Jednoduše - snažíme se čaj dovážet za výhodných podmínek už v základu. Kdybychom chtěli nabízet časté a vysoké slevy, museli bychom základní ceny mít vyšší. A to nechceme. Avšak díky tomu, že máme svou komunitu a dobře ji známe, můžeme lépe spočítat, kolik kterého čaje nakoupit tak, aby nám pokud možno žádný nezbyl. A to je obrovská výhoda, za kterou se nám vyplatí poskytnout slevu, i kdybychom nakonec na daném čaji nic nevydělali, udržuje to funkční cashflow.